13.03.2014

Potrefená husaMáte hlad, chuť na pořádné jídlo nebo si chcete jen posedět a pobavit se s přáteli? Jako rezidenti Albertov Rental Apartments to máte jen pár kroků. A pokud nechcete vyjít ven, můžou vám jídlo zdarma přinést až k vám do bytu. To vše nabízí restaurace Potrefená husa. 

Určitě kolem Potrefené husy chodíte dennodenně. Sídlí na samém začátku areálu Albertov Rental Apartments. A pokud jste ještě nezavítali dovnitř, učiňte tak, až příště půjdete kolem. Uvítá vás vždy usměvavá a přátelská obsluha. Úsměvem nešetří ani během hektické doby obědů. Restaurace je dostatečně prostorná, rozdělená do dvou pater. Ve spodním patře můžete dokonce nakouknout do kuchyně, která je oddělena jen skleněnou zástěnou a pozorovat shon kuchařů, kteří vám připravují jídlo. Během teplých měsíců jsou k dispozici i venkovní terasy.  Myšleno je i na děti a tím pádem i rodiče, kteří se chtějí v klidu najíst. V restauraci je dětský koutek a venku hřiště. Během víkendu je přítomna paní na hlídání dětí a pořádají se akce pro děti. 

Potrefená husaV nabídce jídel si přijdou na své jak milovníci české kuchyně, tak ti, kteří dávají přednost mezinárodní kuchyni. Kromě toho je každý měsíc po dobu čtrnácti dnů věnován gastronomickým specialitámgastro kalendáře. Březen bude ve znamení receptů klasiky českých kuchařek: Pochoutky od M. D. Retigové. Důraz restaurace klade na kvalitní suroviny. Často je odebírá přímo od výrobců, aby byly co nejčerstvější. 

Jako pivovarní restaurace nabízí Potrefená husa osm čepovaných piv a ještě větší výběr piv lahvových. Jedinečné jsou kameninové džbánky, do kterých si můžete nechat pivo načepovat a zanést k vám domů. Kromě tradičních nealkoholických nápojů Potrefená husa připravuje vlastní domácí zázvorové či okurkové limonády. 

Potrefená husaRestauraci Potrefená husa můžete najít i jinde než na Albertově. Jedná se o celou síť franšízových restaurací, čítající v této chvíli kolem 30 restaurací, a najdete je po celém Česku. Zakladatelem je pivovar Staropramen, který před 15 lety přišel s tímto konceptem moderních pivovarních restaurací vyšší kvality. 

Malý tip pro naše rezidenty. Pokud bude venku vydatně pršet, pak se můžete snadno, sucho nohou do Potrefené husy dostat garážemi pod areálem. A v létě se můžete těšit na dobroty z venkovního grilu.