CTR Rental Apartments

Rakouská společnost CTR Holding Assets GmbH provozuje pod hlavičkou CTR Rental Apartments servisované apartmány v Německu, České republice a na Slovensku. Byty v našich aparthotelech jsou zařízeny ve vysokém standardu a vybaveny vším, co od svého domova očekáváte.

Ve všech našich projektech je mottem: “Pocit domova s pohodlím hotelu”, které vyjadřuje naši snahu zajistit Vám co nejjednodušší a nejpohodlnější pobyt.

Residenz am Zwinger – Drážďany (Německo)

Přímo naproti Zwingeru, jedné z nejznámějších památek v Drážďanech, se nachází Residenz am Zwinger. Máme zde 103 plně vybavených apartmánů se vším, co usnadní a zpříjemní Váš pobyt. V 5.patře se nachází gurmánská restaurace Kastenmeiers am Zwinger, která je určena výhradně pro členy klubu a nájemce našich apartmánů.

Restaurace nabízí kvalitní kuchyni spolu s jedním z nejkrásnějších výhledů na město. Za dobrého počasí je otevřena střešní terasa, kde si můžete vychutnat skvělé pokrmy, kvalitní vína a jedinečný výhled na staré město.

www.residenz-am-zwinger.de

Albertov Rental Apartments – Praha (Česká republika)

V městské části Praha 2, přímo naproti slavnému Vyšehradu, se nachází Albertov Rental Apartments. Aparthotel má moderní a funkční design interiéru a výjimečnou infrastrukturu. V areálu najdete restauraci, která nabízí jak obědy, tak večeře a poskytuje také donáškovou službou přímo do apartmánů.

Celý areál je obklopen zelení a umožní Vám zapomenout na to, že žijete v Praze. Dále je zde supermarket, bankomat, oční optika a prodejna zdravotnických potřeb, takže máte vše, co potřebujete, na dosah ruky.

Blízkost tramvajové zastávky a lokalita v centru města zaručují výbornou dopravní dostupnost.

www.albertov.eu

Marina Apartments – Regensburg (Německo)

Regensburg byl založen před více než 2.000 lety Marcem Aureliem a je jedním z významných míst v Bavorsku. Marina Apartments se nachází v centru města, v nejkrásnější části Marina Quartier. Jedná se o klidnou lokalitu přímo u řeky Dunaj.

I bez auta, během 10 minut chůze se ocitnete u Katedrály sv. Petra nebo v centru města, kde si můžete kdykoli vychutnat kulturní a kulinářskou nabídku. Multifunkční interiér, vestavný nábytek na míru a světlý a moderní design dělá bydlení v Marina Apartments tak pohodlné. Každý apartmán má lodžii nebo terasu s výhledem na město nebo řeku Dunaj.

www.marina-apartments.de

BCK Rental Apartments - Košice          (ve výstavbě)

Město Košice je druhým největším městem Slovenska a v posledních letech zaznamenává rychlý rozvoj. Projekt BCK Rental Apartments je momentálně ve výstavbě a do provozu by měl být uveden do konce roku 2020. A i v těchto apartmánech se budete cítit jako doma.

Vybavení všech 151 apartmánů bude moderní a funkční. K dispozici budou jak studia, tak apartmány s jednou a dvěma ložnicemi, tudíž budeme schopni vyhovět každému Vašemu požadavku ohledně velikosti apartmánu. Každý nájemce bude mít k dispozici vlastní parkovací stání.

Na snídani, oběd a občerstvení budete moci zajít do naší kavárny. Exkluzivní kancelářské prostory se pronajímají v sousedním Business centru.

www.bck-rental-apartments.sk