Kompletně zařízené a vybavené byty k pronájmu jak v České republice, tak v Německu a na Slovensku, provozuje pod zastřešující značkou CTR Rental Apartments společnost CTR Holding Assets GmbH se sídlem v Rakousku. Vzhledem k tomu, že jsou apartmány vybaveny vším potřebným, mohou naši klienti přijít a ihned bydlet. Albertov Rental Apartments byl vůbec prvním projektem, který nyní patří do skupiny CTR Rental Apartments.

Všechny projekty naleznete v centru města s výborným dopravním spojením. Přátelský kolektiv, hlídané garážové stání a praktické doplňkové služby vám usnadní život a pobyt v Praze, Regensburgu nebo Košicích, což vystihuje i náš slogan „Pocit domova s pohodlím hotelu“.

Viktoria Apartments in Prag

Viktoria Apartments

Viktoria Apartments se na konci roku 2021 staly dalším projektem, který je součástí CTR Rental Apartments. Nachází se v centru hlavního města Prahy, v areálu s obchody a službami přímo na dosah, což činí bydlení v Praze více než pohodlným.

www.viktoria-apartments.cz

Kosice Rental Apartments

Košice Rental Apartments

Tento první projekt na Slovensku byl uveden do provozu v roce 2020 a nachází se přímo v centru Košic. I v tomto apartmánovém komplexu získáte naše nadstandardní služby v kombinaci s kompletně vybaveným apartmánem.
 

www.kosice-rental-apartments.sk

Marina Apartments Regensburg

Marina Apartments Regensburg

V apartmánech Marina bydlíte jak v centru města, tak v klidu a přímo na Dunaji. Všech 80 kompletně zařízených apartmánů je vám k dispozici pro bydlení i práci v Regensburgu. Za několik minut dojdete do starého města nebo třeba do přístavu.
 
 

www.marina-apartments.de

Residenz am Zwinger

Přímo v centru Drážďan, naproti jedné z nejznámějších památek, najdete Residenz am Zwinger se 103 kompletně vybavenými a zařízenými apartmány k pronájmu spolu s podzemním parkováním, supermarketem a kadeřnictvím. Aby byl váš pobyt ještě příjemnější, bude vám k dispozici jedinečná střešní terasa – váš prodloužený obývací pokoj – s nejkrásnějším výhledem na staré město Drážďany.

www.residenz-am-zwinger.de