Venku je sychravo, prší, člověk by raději ani nikam nevycházel. V takové chvíli (a nejen v ní) každý ocení bydlení „se vším na dosah ruky“. Nájemníci v Albertov Rental Apartments mají k dispozici služby recepce, donášku z místní restaurace, dojdou suchou nohou k autu, do supermarketu a nově v areálu přibyl také AlzaBox.

Doručení až domů? Bez obav!

Už jste to určitě zažili – objednáte si zboží na internetu a když zadáte doručení domů, s pošťákem nebo kurýrem se minete. Výdejní časy na prodejnách vám vzhledem k časovému vytížení nevyhovují nebo jsou výdejní místa daleko. Radši byste zboží vyzvedli po pracovní době a třeba i v nočních hodinách… Řešení nabízí úložné boxy, které rychle přibývají po celé Praze. Jedním z nich je i nový Alzabox v areálu Albertov Rental Apartments.

Nový Alzabox pro rezidenty

Vedle služeb recepce vznikl pro ty, kteří preferují bezkontaktní převzetí zásilky, v areálu Albertov Rental Apartments nový Alzabox, a to hned vedle vchodu do supermarketu Lidl. I sem, stejně jako na nákup nebo ke svému autu, může rezident dojít podzemními garážemi. Člověka nijak nelimituje časem výdeje a zboží v ní počká až dva dny.

Platba i reklamace v AlzaBoxu

Na místě u AlzaBoxu lze také objednávku zaplatit kartou, pokud ještě nebyla uhrazena, a to klasicky, bezkontaktně nebo pomocí aplikace. Pozor, větší objednávky mohou být rozděleny do více schránek a po vyzvednutí zásilky by se měla dvířka schránky opět zavřít. V případě, že zákazník není se zbožím spokojený, lze jej skrze AlzaBox také reklamovat.