Pronajměte si dlouhodobě byt v Praze bez realitky a bez provize

Všechny byty v areálu Albertov Rental Apartments se mohou pochlubit kompletním vybavením a vysoce kvalitním nábytkem na míru. K dlouhodobému pronájmu u nás naleznete byty kategorie Classic, prakticky a vkusně zařízené a byty kategorie Premium, které jsou inspirovány moderními trendy. Pronájem bytů je bez realitky, neplatíte žádnou provizi. Minimální doba pronájmu našich dlouhodobých bytů je 1 měsíc.

Pokud máte zájem o kratší dobu pronájmu, využijte naši nabídku krátkodobých pronájmů.

Byty Classic

Byty Classic jsou vkusně zařízené a zároveň cenově dostupné
 

Byty Premium

Byty typu Premium jsou nově rekonstruované a vychází z nejnovějších designových trendů

Byty Classic

Byty Classic jsou vkusně zařízené a zároveň cenově dostupné
 

Byty Premium

Byty typu Premium jsou nově rekonstruované a vychází z nejnovějších designových trendů

Renata Adamcová, Sales ManagerPokud máte zájem o pronájem bytu, potřebujete více informací nebo si domluvit prohlídku bytu, kontaktujte našeho Sales managera.

Byty k pronájmu Praha 2

 

Není lehké najít podobné místo v tak klidném prostředí, s kvalitními službami a výbornou dostupností do centra, jako je Albertov Rental Apartments. Naleznete u nás komfort hotelu s pohodlím domova, v nádherném prostředí a s kompletním servisem. Rezidenční komplex Albertov Rental Apartments je součástí Pražské památkové rezervace na Praze 2, proto je zdejší atmosféra tak příjemná a jedinečná.

Komplexní služby

Albertov Rental Apartments je rezidenční areál založený na souhře bezpečí, maximálního pohodlí a moderního stylu bydlení „all inclusive“. Po celou dobu vašeho pobytu je vám k dispozici nejen recepce, tým techniků a úklidový servis, ale i obchodní centrum s restaurací, supermarketem a podzemní parkovací stání.

Obchodní centrum

V našem obchodním centru naleznete kromě supermarketu LIDL a restaurace Potrefená husa i další obchody a služby. Pro vaše maximální pohodlí je obchodní centrum dostupné přímo z podzemních garáží, tzn. suchou nohou rovnou z vašeho apartmánu. V areálu Albertov Rental Apartments máte vše na dosah ruky.

Vinice Albertov

Pouze naši rezidenti mají unikátní možnost kdykoli si vychutnat jedinečnou atmosféru našeho viničního altánku a zažít ať už jen příjemné posezení se sklenkou vína, nebo kompletní servis z restaurace Potrefená husa.
 
To vše jen v Albertov Rental Apartments…