V turbulentním roce 2022 vznikl v srdci Žižkova neobyčejný projekt – rezidenční bydlení Viktoria Apartments zaměřený na dlouhodobé pronájmy. Kromě plně vybavených apartmánů nabízí od listopadu moderní byty s částečným zařízením. Klidný a bezpečný areál v pulsující čtvrti je připravený vytvořit domov studentům, mladým párům, rodinám i byznysmenům.

Doma je ve Viktoria Apartments

Všechny částečně zařízené byty 1+kk až 4+kk disponují balkonem a moderně vybavenou kuchyní s lednicí, troubou, myčkou, varnou deskou, digestoří a mikrovlnkou. Součástí je podlahové vytápění, předokenní žaluzie, kvalitní vestavěné skříně a koupelnový nábytek. Interiér je vzdušný a nachystaný k okamžitému zabydlení dle představ nájemníků. Záměrem projektu je dlouhodobý pronájem, aby se byty staly domovem svých obyvatel a ti si jej uzpůsobili svým potřebám a podle svého vkusu. Ve Viktoria Apartments k tomu dostanou prostor i zázemí moderního areálu.

Ve svém, ale bez starostí

Na začátku loňského roku uvedli ve Viktoria Apartments do provozu několik plně vybavených a zařízených apartmánů. V listopadu do své nabídky přidali i byty s částečným zařízením. Všichni nájemníci komplexu mají společný suterén s podzemními garážemi, které jsou propojeny s apartmány výtahy.

100% bydlet od prvního dne

Nastěhovat se je možné hned, bez zdlouhavých prodlev. Viktoria Apartments nabízí pronájmy bez realitky a bez provize. K pohodlí rezidenčního bydlení přispívají také obchody s produkty denní spotřeby přímo uvnitř areálu. Své místo tu má supermarket Lidl, drogerie Teta, bistro s dobrotami z domácích těstovin, květinářství, samozřejmostí je bankomat a pro nájemníky, kteří rádi nakupují on-line, také nonstop výdejní AlzaBox.

V centru dění – značka ideál

Poloha bytové rezidence Victoria Apartments v Praze 3 je ideální pro studenty, singles či mladé páry, ale i pro rodiny s dětmi nebo pracovníky zahraničních firem. Za deset minut jste pěšky na Hlavním nádraží, do 15 minut dojdete „ke koni“ na Václavské náměstí. Oblast Žižkova je protkána bary a kluby, blízký Palác Akropolis je střediskem různých hudebních, divadelních i výtvarných akcí. Sportovní fanoušky nadchne fotbalové hřiště místního týmu v sousedství. K víkendovým procházkám a řádění na dětských prolézačkách vybízí vrch Vítkov, park Parukářka nebo Riegrovy sady.