Moderní bydlení je podmíněno dobrou adresou, promyšleným dílem architekta, kvalitními navazujícími službami a v neposlední řadě hospodárným využitím vložených peněz. Nájemníci dnes nemusejí platit za pokoje obývané jen nárazově, které se často mění jen ve skladiště krabic. Kdo nemá velkou rodinu, může dobře využít své peníze pronájmem garsoniéry.

Dostupné bydlení v centru Prahy

Pro řadu lidí je bydlení v centru Prahy snem, který jim přijde nedostižný. Tak to ale vůbec nemusí být. Příkladem je projekt Albertov Rental Apartments. Ten poskytuje bydlení bez provize a má ve své nabídce byty od garsoniér až po 4+kk. A právě v jeho garsonkách mohou nalézt svůj domov studenti, kteří do hlavního města přicházejí na několik let trávených na vysoké škole. Stejně dobře poslouží i mladým párům, které budují své kariéry a na pořízení vlastního bydlení se teprve chystají. Bydlení v centru v této podobě je vhodné také pro mimopražské zaměstnance pražských firem jako jejich přechodné domovy.

I garsoniéra může nabídnout pohodlí

Projekt Albertov Rental Apartments nabízející bydlení bez realitky pronajímá plně vybavené garsoniéry od 30 metrů čtverečních. Kdo má větší nároky, může si pronajmout byt o velikosti až 50 metrů čtverečních. To vše s balkonem nebo zahrádkou. Zdejší kuchyňské kouty jsou kompletně vybavené spotřebiči včetně varné desky, trouby, lednice, myčky a mikrovlnné trouby. Nájemníkům je k dispozici také rychlovarná konvice, kávovar a nádobí, což náklady nájemníků na vstupní investice do bydlení dále snižuje.

Byt má sloužit vám, ne vy jemu

Velkou výhodou garsoniéry je výrazně menší náročnost na úklid. Na to by měl myslet každý, kdo hledá pronájem bytu. Praha není v tomto směru žádnou výjimkou. Největší hodnotu má v dnešní době náš čas. Je proto zbytečné trávit jej udržováním prostor, které vlastně nepotřebujete. Bydlení v garsonce, v areálu s mnoha doplňkovými službami, vám pomůže omezit dobu věnovanou těmto činnostem na nezbytné minimum. O to více energie vám zbude na kamarády, na rodinu a na vaše koníčky.