Garsonka k pronájmu Praha 2

Garsoniéra neboli garsonka je zpravidla malý byt s jednou obytnou místností a příslušenstvím a nejčastěji odpovídá bytu velikosti 1+kk.

V našem areálu Albertov Rental Apartments naleznete několik typů garsonek od velikosti 30m2 až po prostornější byty dosahující velikosti i 60m2. Všechny byty disponují kuchyňským koutem propojeným s obytným prostorem, samostatnou koupelnou a chodbou s úložnými prostory.

Navíc jsou naše garsonky kompletně vybavené a zařízené veškerými elektrospotřebiči a nábytkem na míru a jsou připraveny k okamžitému nastěhování.

Kontaktujte nás!

Telefon: (+420) 725 590 057
Email: info@albertov.eu
Navštivte nás: Horská 2107/2d, Praha 2
(vstup z ulice Korčákova)

U nás si jistě vyberete to správné bydlení

Dostatek soukromí, kompletní vybavení, rychlý internet i kávovar – to vše Vám nabízí všechny naše garsonky či 1+kk k pronájmu v Praze 2. Výhodou je přímý pronájem bez zprostředkovatele, takže neplatíte žádnou provizi navíc.

Hodnocení našich zákazníků

Skvělé místo pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy bytů. V areálu budov se nachází restaurace Potrefená husa a obchod s potravinami Lidl. Nedaleko apartmánu je krásné historické místo Vyšehrad.

PS. Mají velmi milé a ochotné recepční.

Martin Sajdl

Spokojený nájemce

Prostorný a moderní apartmán komfortně vybavený a dobře udržovaný. V lednici jsou k dispozici i nápoje. Apartmány leží stále v centru města, blízko je i tramvajová zastávka.
Naprosto vynikající!

 

Francesco Tritto

Spokojený nájemce