Většina z nás nemá jako koníčka bytovou architekturu a také se neraduje ze zdlouhavých a nákladných nákupů veškerého vybavení. Je složité najít dobré řešení přímo na míru konkrétního bytu, sehnat vysněný nábytek, zajistit jeho dopravu a ještě montáž. Totéž platí o objemných a těžkých spotřebičích. Pokud si chcete pronajmout bydlení v Praze bez realitky a bez zbytečných starostí, hledejte takové řešení, které vás těchto starostí zbaví.

Kuchyně je srdcem bytu

Pokud se chystáte na pronájem bydlení v Praze 2, nepřehlédněte nabídku projektu Albertov Rental Apartments. Můžete si vybírat mezi byty všech myslitelných velikostí od 1+kk po 4+kk. Všechny jsou plně vybavené. V praxi to znamená, že například v kuchyňském koutě najdete nejen samotnou linku, ale také varnou desku s digestoří, troubu, mikrovlnnou troubu, lednici a myčku. Nechybí samozřejmě kávovar a varná konvice, nádobí a další kuchyňské vybavení.

Nábytek vyrobený na míru

Byty v Albertov Rental Apartments jsou vybaveny nábytkem navrženým přímo na míru každému bytu a potřeb klientů. Protože v posteli trávíme až třetinu svého času, můžete počítat s velkými lůžky s anatomicky tvarovanými matracemi. V bytech je dostatek úložných prostor, samozřejmostí jsou moderní smart televizory se satelitním příjmem a Wi-fi připojení. Domovy vyhřívá podlahové vytápění, komfort zvyšují rozlehlá okna se závěsy poskytujícími vynikající zatemnění. Nájemníci nemusejí mít ani vlastní žehličku nebo žehlicí prkno, vše už je součástí bytu.

Nájemníkům jsou k dispozici i další služby

Obyvatelé Albertov Rental Apartments mohou využívat dalších služeb v rámci celého areálu. K bytu s adresou přímo pod Vyšehradem patří parkovací místo, nájemníkům je k dispozici recepce, uvnitř areálu funguje restaurace Potrefená husa a supermarket Lidl. Další služby jsou v dosahu v centru metropole. Jedinečnou atmosféru areálu podtrhuje i soukromá vinice s altánkem, která je k dispozici pouze klientům Albertov Rental Apartments.