Stovky lidí jsou spokojeny s krátkodobým i dlouhodobým pobytem v českých rezidenčních areálech, které nabízejí ubytování bez realitky. Jak se ale zachovat, pokud míříme do některého z evropských měst a chceme si kvalitu svého domova udržet? Stačí se porozhlédnout, zda náš domov nepatří do větší sítě provozovatelů ubytování. V takovém případě se dá předpokládat, že bude ve všech svých zařízeních nabízet podobné služby.

Silný partner je zárukou spokojenosti

Příkladem může být Albertov Rental Apartments, který dlouhodobě drží vysokou kvalitu ubytování i souvisejících služeb. Jeho klienti využívají nabídky bytů od velikosti 1+kk až po 4+kk. Byty jsou plně zařízené nábytkem na míru, spotřebiči a vysokorychlostním připojením k internetu. Bydlení na Praze 2 těží z výhod centra města, zároveň ale zůstává dobře dopravně dostupné a v jeho okolí najdou zájemci veškeré služby, školy pro děti, kulturní a sportovní zařízení i obchody a restaurace. Ke každému bytu můžete mít také parkovací místo. Pohodlné bydlení bez provize není doménou jen pražské metropole, své pomyslné sourozence má i jinde v Evropě.

Jiné město, jiný stát, stejná kvalita

Zmíněný rezidenční areál Albertov je totiž součástí sítě CTR Rental Apartments. Ta má podobné projekty v dalších městech. Kromě Prahy je lidé najdou také ve slovenských Košicích nebo německých Drážďanech a Regensburgu. Každý z nich se nachází v centru města a je výborně dopravně dostupný. Kromě zařízených a vybavených bytů nabízí další služby včetně parkovacích míst. Běžné starosti nájemníků v podobě úklidu a oprav přebírají správci a klientům je k dispozici i recepce. Každodenní nákupy je možné vyřešit buď přímo na místě, nebo v bezprostředním okolí, totéž platí o restauracích.

Domov nakrátko i měsíce nebo roky

Ať už míříte do zahraničí na dovolenou, na stáž nebo třeba na roční pobyt, v nájemních apartmánech CTR Rental Apartments najdete dočasný domov bez nutnosti měnit své zvyky nebo slevovat z nároků na bydlení. Flexibilní nabídka se přizpůsobí vašim potřebám a vy se budete i mimo Česko cítit jako doma.