Vybírat si bydlení bez absolvování prohlídky nemovitosti se zdá být nemožné. Člověk přece musí znát dispozice bytu, jak na sebe místnosti navazují a důležitý je i pocit z průchodu bytem. Moderní technologie ovšem umožňují prohlédnout si byt i na dálku. Můžete u toho sedět u počítače, ležet na pohovce s tabletem nebo třeba sedět v městské hromadné dopravě s chytrým telefonem. To vše díky takzvaným 3D prohlídkám bytů. Zjednodušeně řečeno, někdo jiný přišel do bytu před vámi, vše nasnímal a ze záběrů vytvořil virtuální prohlídku.

Moderní 3D prohlídka představí celý byt

Pokud hledáte například bydlení v Praze 2, můžete využít služeb rezidenčního areálu Albertov Rental Apartments. Najdete v něm byty všech velikostí od 1+kk až po 4+kk. Všechny byty přitom mají na webu takzvanou 3D Virtual Tour. Ta potenciálním nájemníkům představuje všechny pokoje v bytě, ale také vstupní prostory, koupelnu, kuchyni a balkon. Pomocí intuitivní navigace se návštěvník může v objektu sám pohybovat a měnit úhel pohledu kamery. Není proto problém prohlédnout si kromě dispozic, nábytku a dalšího vybavení bytu také podlahy a stropy, a to včetně detailů. Virtuální prohlídka proto plnohodnotně nahrazuje osobní návštěvu. Navíc se dá absolvovat opakovaně, zájemci se mohou do jednotlivých místností libovolně vracet a detailně se s bytem seznámit.

Bydlení bez provize za vás řeší i vybavení

Albertov Rental Apartments zbavuje nájemníky nutnosti řešit starosti se stěhováním nábytku a dalšího vybavení. Apartmány jsou plně vybavené a vše je vyrobeno na míru. Na obyvatele čeká kompletní kuchyně včetně spotřebičů. Dobrý spánek zajistí pohodlné postele, komfort doplňují praktické skříně i moderní televize. Samozřejmostí je vysokorychlostní bezdrátový internet. Správci objektu se přitom starají i o údržbu a opravy. Nájemníci získávají jistotu pohodlného a bezpečného bydlení, které je nebude zatěžovat zbytečnými starostmi. Pokud je člověk s bytem prostřednictvím 3D prohlídky spokojen, může se velmi rychle nastěhovat.

Součástí bydlení je i recepce a podzemní parkování

Rezidenční bydlení v Albertov Rental Apartments je jistotou pro každého, kdo hledá domov bez realitky. Zájemci v něm mohou nalézt krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. Areál je mimořádně dobře dopravně dostupný, a to autem i městskou hromadnou dopravou. Součástí nájemního areálu jsou i služby recepce a podzemní parkovací místa.