Chcete si najít takové bydlení, které nebudete muset opustit s každou změnou životní situace? Nechcete si pokaždé zvykat na nové prostředí a jiné okolí bydliště, případně stále se znovu a znovu učit novým cestám domů? Najděte si v této oblasti partnera, který vám bude umět pokaždé nabídnout odpovídající byt, aniž by to znamenalo faktické stěhování na novou adresu. Můžete tak získat bydlení bez realitky a se službami, které byste jinde sotva našli na jednom místě.

Najděte si domov jednou provždy

Právě potíže s výběrem vhodného bydlení, který by člověk nemusel opouštět například při přechodu ze studia do zaměstnání nebo při založení rodiny, jsou těmi nejzávažnějšími. Jiný byt potřebuje vysokoškolák připravující se na budoucí povolání, jiný mladý pár s dítětem. Například bydlení v Praze 2 lze ale řešit s perspektivou dlouhých spokojených let. Umožňuje to projekt Albertov Rental Apartments, který nabízí byty velikosti 1+kk až 4+kk. Pokud se tedy například rozhodnete, že chcete nově žít se svým partnerem a původní obydlí už vám nevyhovuje, můžete se v rámci jednoho areálu přesunout do jiného bytu.

Starosti s bytem nechejte na jiných

Rezidenční areál Albertov vás zároveň zbaví starostí, které bývají s bydlením spojeny. Byty jsou kompletně vybaveny nábytkem na míru, a to včetně běžných spotřebičů. Do kuchyně proto stačí přijít jen se surovinami, vše ostatní už je na místě. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu. Údržbu a opravy můžete pustit z hlavy, to je úkol pro správce areálu. Můžete využívat služby recepce i výhody celého komplexu s obchodem a restaurací.

Pohodlí pro vás i návštěvu

Pokud se k vám na návštěvu chystají bývalí kolegové, kamarádi, které jste poznali v zahraničí, nebo třeba rodinní příslušníci, můžete je mít poblíž, aniž byste si vzájemně brali pohodlí. Albertov Rental Apartments má i pro vaše hosty krátkodobé bydlení bez provize, takže vaši blízcí budou ubytování ve stejném areálu jako vy. Můžete si pak užívat společné chvíle bez zbytečných řešení a věnovat veškerý čas jeden druhému.