Řada pražských čtvrtí je velmi dobře a rychle dostupná každému řidiči, problém však nastává po příjezdu na místo. V hlavním městě je nedostatek parkovacích ploch. Pokud míříte na konkrétní místo jen jako návštěva nebo například něco vyřídit, pro jednou si poradíte. Ovšem objíždět každý den své bydliště a zoufale hledat pár metrů čtverečních, aby se člověk mohl po celém dni v práci dostat domů, to už je na pováženou.

Dobrá adresa počítá i s parkováním

Řešení se přitom dá nalézt už při výběru samotného bydlení. Parkování by mělo být důležitým hlediskem, které budeme důkladně zvažovat během hledání nového domova. Existují adresy, kde s parkováním nájemníků počítají. K bytu si tak člověk může pronajmout i parkovací místo, aniž by přitom musel cokoliv složitě vyřizovat.

Starosti s parkování může převzít majitel bytu

V případě bydlení v Praze 2 je dobrou volbou Albertov Rental Apartments. Moderní areál je přesně tím místem, kde na parkování myslí za své klienty. Ke každému ze zdejších bytů si lze pronajmout mimo jiné také parkovací místo. Nájemník o ně nemusí nijak speciálně žádat, nečeká v žádném pořadníku. O jeho vůz je tímto způsobem stoprocentně postaráno. Zdejší bydlení bez provize si tak připisuje další velkou výhodu.

K autu se chodí suchou nohou

Kvalitu parkování v Albertov Rental Apartments neovlivňují žádné rozmary počasí. Ať je venku tropické horko nebo třeba sněží, vozidla stojí v ideálních podmínkách pod střechou. Všechna stání jsou totiž umístěna v podzemních prostorách. Mezi autem a bytem nájemníci chodí výhradně „suchou nohou“.

Moderní služby jsou samozřejmostí

Pražský Albertov Rental Apartments nabízí své služby lidem hledajícím krátkodobé ubytování i dlouhodobý pronájem. Byty jsou kompletně vybavené a připravené k okamžitému nastěhování. Na nájemníky čeká moderní interiér včetně nábytku vyrobeného na míru, televize i zavedeného bezdrátového internetu. Údržbu a opravy zajišťují správci budovy, o čistotu se stará zdejší úklidový servis, klientům slouží profesionální recepce. V areálu se nachází i zavedená restaurace, supermarket a další služby.