Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 32.83m2, Praha, F3.631

23 400 CZK / měsíc

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 1 kk s terasou v rezidenci Albertov Rental Apartments v žádané lokalitě Prahy 2

Apartmán je zařízen v moderním stylu, vkusně, funkčně, v nejvyšším komfortním stupni provedení. Budete se zde cítit skutečně jako doma, budete mít soukromí, klid a pohodu.

Apartmán sestává z plně vybaveného kuchyňského koutu, který je pro Váš komfort vybaven moderními spotřebiči, které běžně využíváte vč. myčky nádobí. Praktický barový pult velmi příjemně odděluje kuchyňskou část od relaxační části zařízené pohodlnými křesly, televizí se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Pro větší dostatek prostoru je interiér vybaven praktickou, jednoduše sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Dřevěné podlahy s příjemným podlahovým topením dodávají apartmánu jistou dávku komfortu.

Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

Velká okna, po celé šíři pokoje, dodávají interiéru vzdušnost a světlost. Terasa s malebným výhledem z šestého patra láká k posezení s partnerem. Díky částečnému zastřešení ji můžete využívat i v nepříznivém počasí. Zatemňovací blackout závěsy Vás jistě potěší.

Koupelna je pro Vaše pohodlí vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se samostatnou sušičkou prádla.

Apartmán se nachází v 6. patře s výtahem, v jedinečné, uzavřené rezidenci Albertov Rental Apartments. V lokalitě vzdálené pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje přímo před rezidencí. Pokud vlastníte vozidlo, je možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se výtahem dostanete až ke svému apartmánu. Nákupní možnosti a vyhlášená restaurace jsou součástí areálu.

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v rezidenci plné zeleně – Albertov Rental Apartments.