Pronájem bytu 2+kk s terasou, 56.4m2, Praha, E.210

Volný od: 15.6.2020
34 000 CZK / měsíc

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

vinotéka

wi-fi

Vybavení bytů

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 2 kk s terasou v Praze v rezidenci Albertov Rental Apartments.

Interiér disponuje moderním a vysoce kvalitním vybavením, kvalitními dřevěnými podlahami s příjemným podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou, velkými francouzskými okny s možností vstupu na terasu, interiér velice prosvětlují a provzdušňují.  Příjemným doplňkem je vstup na terasu s malebným výhledem, jak z obývacího pokoje, tak z ložnice.

Obývací pokoj je společným prostorem pro jídelnu, plně vybavený kuchyňský kout a relaxační část s televizí a satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Vinotéka Baumatic, která je součástí obývacího pokoje vám dá jistotu, že vaše dobré, kvalitní víno bude mít vždy tu správnou teplotu.

Ložnice zařízena příjemným kobercem, pohodlnou postelí s kvalitními anatomickými matracemi, dostatkem úložného prostoru v šatních skříních. Zatemňovací blackout závěsy jsou příjemným doplňkem.

Jednou z předností apartmánu je samostatná toaleta.

Pro Vaši relaxaci je koupelna vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

Tento apartmán je skvělou volbou.

Apartmán se nachází ve 2. patře jedinečného, rezidenčního komplexu šesti nájemních budov, v žádané lokalitě Praha 2. Pár zastávek tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka přímo před rezidencí. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se pak výtahem dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti vč. lékárny a vyhlášené restaurace přímo v areálu. Sportovní vyžití – nedaleko velký plavecký bazén (Podolí), cyklostezka, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy. Rozlehlý park Folimanka s velkým hřištěm pro děti v těsné blízkosti.

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v krásné rezidenci Albertov Rental Apartments.