Pokud se chystáte řešit nájemní bydlení, pravděpodobně vás čeká řada prohlídek, jednání s majiteli domů nebo s realitními kancelářemi, přemýšlení, zda zvolíte raději lepší adresu, komfortnější bydlení nebo zvítězí cena. Z logiky věci vyplývá, že ještě dříve, než se budete moci nastěhovat, budete platit za služby spojené s vyhledáním ideálního bydlení, uzavřením smlouvy a předáním. Navíc nesmíme zapomenout na provize realitních makléřů. V součtu se cena může vyšplhat až na úroveň několika měsíčních nájmů.

Bydlení si lze pronajmout bez realitky

Je z toho nějaká cesta ven? Určitě ano. Stačí jen dobře zvolit majitele domu. Pokud nabízí dobré služby, obejde se vaše nové bydlení bez provize realitní kanceláři. Příkladem může být projekt Albertov Rental Apartments. Ten nabízí všechny služby již v samotném nájmu. Společně s mimořádně kvalitním bydlením tak získáte férového partnera, kterému nemusíte platit nic víc než samotné nájemné za bydlení bez provize.

Kde Albertov Rental Apartments najdete?

Velkou výhodou bydlení v Albertov Rental Apartments je poloha. Areál leží v samotném srdci Prahy, konkrétně na Praze 2. Těžko byste hledali lepší adresu, která je zároveň dobře dostupná jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. V dosahu máte veškeré dostupné služby včetně škol pro děti a příležitostí pro jejich smysluplné trávení volného času. Pokud to chcete mít pár kroků ke kadeřnici, ke kosmetičce nebo k lékaři, do fitness centra nebo do dobré restaurace, bude Praha 2 tím správným místem.

Co vše vám toto nájemní bydlení v Praze nabízí?

Albertov Rental Apartments můžete využít ke krátkodobému bydlení na dobu několika týdnů nebo zde můžete získat dlouhodobé bydlení bez provize. Všechny služby nabízené obvykle realitními kancelářemi zde dostanete zdarma. Můžete absolvovat zcela nezávaznou prohlídku bytu, dostanete kvalitní právní servis s jistotou férové smlouvy a zaměstnanci areálu vám předají byt. Předáním bytu se myslí skutečné provedení obydlím, vysvětlení všech funkcí a odpovědi na otázky budoucích nájemníků, nikoliv pouhé odevzdání klíčů. Tím služby nekončí. Objekt má svou recepci, když budete cokoliv potřebovat vědět nebo bude nutné vyřešit jakýkoliv problém, její zaměstnanci jsou vám i nadále k dispozici.