Nájemní bydlení v Praze je často spojeno jen s minimem dostupných služeb. Nájemníci nejednou dostanou klíče od domu a od bytu, případně radu, kde v přilehlých ulicích zaparkovat auto. To ale dnes řadě klientů nestačí. Chtějí víc než jen samotný byt, rádi by získali místo, které mohou dočasně nebo trvale považovat za svůj domov.

Chtějte za své peníze víc

Co vše dnes můžete získat, například když sháníte bydlení v Praze 2? Třeba byt ve třetím patře bez výtahu. Budete do něj chodit temnou chodbou poté, co jste venku o tři bloky domů dál se štěstím zaparkovali své auto a dali si deset minut ostré chůze v dešti. Anebo můžete bydlet v udržovaném areálu s recepcí, parkovištěm a dostatkem obchodů a služeb v okolí. Nemusí to přitom být dražší, záleží na tom, kde a jak své nové bydlení vybíráte.

Zkuste sehnat bydlení bez realitky

Získat nový domov s dostatkem služeb přitom nemusí být vůbec složité. A nepotřebujete kvůli tomu ani platit realitní kanceláři. Bydlení bez provize vám poskytne například projekt Albertov Rental Apartments, který nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. Pokud se chcete v Praze usadit, můžete využít nabídky bytů velikosti 1+kk až 4+kk. Většina z nich je nově zrekonstruována a všechny jsou vkusně zařízené. Parkování v podzemních garážích je samozřejmostí.

Důležité je okolí domu

Nikdo z nás nechce za základními službami jezdit přes celé město. Klientům Albertov Rental Apartments je přímo v areálu k dispozici obchodní centrum se supermarketem Lidl, optikou a zdravotnickými potřebami. Nabídku doplňuje také zdejší restaurace Potrefená husa. Klienti mají k dispozici i další služby včetně recepce a technického servisu. Na webu Albertova jsou nájemníkům zpřístupněny návody k veškerým spotřebičům a přes internet je také možné nahlásit jejich případné závady. O jejich odstranění se poté postarají odborní pracovníci. Obyvatelé se tak mohou plně věnovat své práci, rodině a na starosti spojené s údržbou bytu zapomenout. I takto může vypadat nájemní bydlení v centru Prahy.