Začínáte studovat na vysoké škole v Praze a řešíte, kde se ubytovat? Nebo jste rodič, který se snaží najít pro své dítě co nejvhodnější ubytování během doby, kdy se bude vzdělávat? Možná už víte, že vysokoškolské koleje ani pronájem pokoje v cizím bytě nejsou to pravé. Neposkytují dostatek klidu ke studiu a nenabízejí služby, které mladý člověk v přípravě na budoucí povolání potřebuje. Měli byste hledat samostatné bydlení, které bude kvalitní a bezpečné. A jde sehnat i bez realitky.

Studentský život v centru Prahy

Mít svůj studentský byt přímo v srdci Prahy je ta nejlepší volba. Všude je tu blízko na tramvaj, autobus i metro. Centrem města vedou cyklostezky a není to daleko ani do parku. Například studentské bydlení v Praze 2 umožní být všude včas, neztrácet dlouhé desítky minut složitou dopravou a nabízí nepřeberné možnosti kulturního i sportovního vyžití „hned za rohem“. Pokud zvolíte bydlení v Albertov Rental Apartments přímo pod Vyšehradem, budete to mít blízko na tenisové kurty, do bazénu v Podolí, do vyhlášených restaurací, divadel i kin.

Délka pronájmu se vám přizpůsobí

Při hledání vhodného bytu pro studenta nemusíte být vázáni dlouhodobou smlouvou ani žádnými jinými nadbytečnými podmínkami. Dobrý majitel vás nechá zvolit dobu pronájmu podle vašich potřeb. Pokud se změní vaše osobní situace, například budete potřebovat větší prostor pro partnera, mladšího sourozence nebo kamarádku ze školy, snadno se domluvíte na výměně bytu a nových podmínkách. Solidní nabídka bydlení bez provize samozřejmě zahrnuje také plné vybavení bytu, takže nemusíte nic shánět po obchodech nebo dokonce převážet z domova.

Zázemí jako u maminky

Jestliže nejste zvyklí trávit cenný čas domácími pracemi, můžete být v klidu. Také úklid a služby recepce lze získat společně s pronajatým bytem. Pokud zvolíte bydlení v Albertov Rental Apartments, můžete mít teplé jídlo, kdykoliv budete chtít. Přímo v areálu je restaurace Potrefená husa s celodenní donáškou. Případně můžete na večeři, na pivo, na víno nebo na pár drinků vyrazit téměř „suchou nohou“ sami. Apartmán jinak disponuje komfortně vybavenou kuchyní, k níž patří kromě lednice, varné desky, mikrovlnné trouby a myčky také kávovar a rychlovarná konvice.

Vybavení bytu a klid ke studiu

Že jsme ještě nezmínili studium a přípravu do školy? Kvalitní bydlení v Praze za vás školu neudělá. Ale může vám vytvořit ty nejlepší podmínky ke studiu. V našem výčtu nám zbývá vhodný pracovní stůl, dostatek úložných prostor i tolik nezbytný vysokorychlostní internet. Vyberte si takové bydlení, které zahrnuje kvalitní Wi-Fi (pro studium i sledování filmů) a další technologické služby, které okamžitě vyřeší jakoukoli závadu. Studentský život bez zbytečných starostí může začít!.