Spousta lidí bydlících v Praze nebo zvažujících, že se do ní přestěhují, dělá kompromisy mezi výhodnou cenou, snadnou dopravní dostupností, dostatečným množství služeb v okolí bydliště a vzdáleností do centra města. Uvnitř metropole se přitom stále dají nalézt místa, která splňují všechny výše uvedené nároky.

Ze školy nebo z práce můžete být doma za chvíli

Doprava patří k prvním kritériím, která při změně adresy zvažujeme. Většina z nás má automobil, a to především pro jízdy mimo město. Po samotné Praze je zpravidla výhodné využívat MHD a na řadu míst už dnes vedou pohodlné cyklistické stezky nebo alespoň cyklotrasy. Jako příklad dobrého místa k bydlení si můžeme vzít například Prahu 2 a lokalitu pod Vyšehradem. Zde se dá získat bydlení bez realitky v areálu Albertov Rental Apartments. Projekt nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem, takže vám poslouží jak v případě krátkodobé stáže, tak i několikaletého studia nebo trvalého bydlení.

Udržujte se v kondici

Málokdo chce prosedět celá odpoledne u televize, trendem je aktivní trávení volného času. Najděte si domov, který vám to umožní. Výše zmíněné bydlení v Praze Albertov Rental Apartments přímo vybízí vyrazit na blízké tenisové kurty, do bazénu v Podolí nebo do posilovny. Přilehlý park a cyklostezky vás pravděpodobně velmi často vylákají protáhnout si tělo běháním nebo jízdou na kole nebo na in-linech. Mluvit v souvislosti s Prahou o kultuře je zbytečné, nabídka je téměř neomezená. Při bydlení v Praze 2 stačí sednout na metro, autobus nebo tramvaj a za pár minut být na místě. Ať už míříte na koncert, na výstavu, za zábavou na náplavku nebo do muzea, nemusíte trávit dlouhý čas přejížděním. A pokud se rozhodnete pro jízdu autem, nečeká vás po návratu žádné obtížné parkování; v areálu můžete mít i své parkovací místo v podzemních garážích.

Starost o bydlení nechejte na správcích

V Albertov Rental Apartments můžete najít bydlení bez provize. Zdejší byty o velikosti od 1+kk po 4+kk uspokojí studenta, mladý pár i celou rodinu. Byty se pronajímají včetně nábytku na míru a plně vybavené. Například v kuchyni najdete všechny spotřebiče, takže stačí jen nakoupit suroviny a můžete se pustit do přípravy a následného servírování první večeře. V bytě je samozřejmě televize, připojení na internet a vše další, co budete potřebovat. A pokud něco přestane fungovat, opravu nebo výměnu zajistí zdejší správci.