Stačí vám k práci počítač a telefon a zaměstnavatel vám umožňuje práci z domu? Nebo dokonce tímto způsobem podnikáte? Pro spoustu z nás se z home office stala každodenní realita. Co vám pomůže pracovat efektivně a ještě se u toho dobře cítit? Máme pro vás pár dobrých nápadů.

Klid a soukromí v apartmánu

Práce na home office řadu pracovníků zaskočila. Málokdo má doma pracovní kout a klid od ostatních členů domácnosti. Řešením může být dlouhodobý i krátkodobý pronájem plně vybaveného apartmánu v centru Prahy, se službami recepce, úklidem, technickým zázemím i možností stravování. Bez dalších starostí se tak ze dne na den může stát kýženým zázemím pro efektivní home office.

Dobrá adresa a dostupnost

Pokud hledáte bydlení, které bude zároveň i vaší kanceláří, neměli byste podcenit jeho umístění. Nejde jen o konkrétní bod na mapě, ale o celou lokalitu. I na home office oceníte dobrou dopravní dostupnost. Platí to jak o jízdě autem, tak o městské hromadné dopravě. Pokud například hledáte bydlení v Praze 2, nabízí se projekt Albertov Rental Apartments přímo pod Vyšehradem. Získáte byt i s parkovacím místem, takže nebudete ztrácet čas popojížděním a hledáním volné plochy, kde byste mohli vůz zaparkovat, a přímo u areálu je tramvajová zastávka. V Albertově získáte byt bez realitky a bez nutnosti platit jakoukoliv provizi.

Kvalitní wifi připojení je základ

Špatné internetové připojení je největším strašákem pracovníků na home office. Pokud je pomalé, nebo jakkoli poruchové, dokáže si pořádně pohrát se stresovou hladinou uživatele. Zvolte si proto takového partnera, který vyřeší wifi síť za vás, a to nejlépe už v ceně nájmu. Nebudete muset řešit samostatnou smlouvu s poskytovatelem připojení a přemýšlet o technických podrobnostech.

Stravovací služby na dosah

Albertov Rental Apartments vám může nabídnout maximum i v oblasti občanské vybavenosti. Přímo v rámci areálu je supermarket, lékárna a další obchody běžné denní potřeby. Pokud zvolíte byt právě zde, získáte i další bonus v podobě donášky jídla ze zdejší restaurace až domů.

Vybavení jako v kanceláři

Home office znamená trávit řadu hodin na jedné židli a u jednoho stolu. Albertov Rental Apartments vám nabídne byty již vybavené pracovními stoly, takže vám odpadnou starosti se sháněním nábytku a jeho dopravou na místo. Vaše „domácí kancelář“ bude navíc umístěna ve velmi klidném prostředí uzavřeného areálu, kde se budete moci plně soustředit na práci, aniž by vás cokoliv rušilo.