20.06.2016

DMA

Naše obchodní centrum v areálu Albertov Rental Apartments se rozšířilo o novou prodejnu zdravotnického vybavení. Jedná se o jednu z poboček společnosti DMA Praha, která nabízí široký sortiment kompenzačních pomůcek, které pomáhají nejen tělesně postiženým a seniorům. Jedná se především o pomůcky k chůzi, na toaletu a do koupelny, polohovací lůžka, vozíky, skútry, zvedáky, bandáže a doplňkový sortiment jako inkontinentní pomůcky, zdravotní obuv, dentální hygiena a další. 

Společnost DMA Praha v ČR působí již od roku 1998 a je jedním z největších dovozců a distributorů kompenzačních pomůcek v ČR. Kromě provozování sítě zdravotnických potřeb, je i významným velkoobchodním dodavatelem pro mnoho lékáren, nemocnic či domovů důchodců. 

Na všech svých pobočkách poskytuje samozřejmě odborný informační servis ohledně výběru vhodné pomůcky, způsobů financování a možnostech předepsání lékářem. Pro klienty se špatnou mobilitou nabízí bezplatné poradenství a zaměření složitějších pomůcek přímo v místě bydliště, včetně jejich doručení. 

K dispozici je také půjčovna pomůcek. Služba je vhodná na příklad pro klienty, kteří čekají na schválení pomůcky, jako např. invalidní vozík nebo lůžko. Stejně tak je využívána při krátkodobých pobytech, kdy si bere rodina např. maminku nebo tatínka o svátcích domů apod. 

Budete-li vy nebo vaší blízcí potřebovat nějakou kompenzační pomůcku, poradit, využít servis nebo služeb půjčovny, neváhejte se kdykoliv obrátit. Prodejna na Albertově je samozřejmě bezbariérová a vždy vám zde s úsměvem a laskavostí poradí.

DMA