Stěhování za prací není v Česku tolik rozšířené jako v zahraničí. Pracovat mimo své bydliště v dobrém zaměstnání si však dokáže představit mnoho převážně mladých lidí. Základem je kvalitní ubytování, které zaměstnanci umožní soustředit se na svoji práci a neřešit starosti se střechou nad hlavou nebo dopravou. V dnešní době se dá sehnat v Praze bydlení bez realitky, takže se na obvyklé náklady nenabalují další poplatky.

Ubytování zaměstnanců je cenově dostupné

Tím se dostáváme k první výhodě bydlení, které získáme u dobrého partnera, tedy efektivnímu zhodnocení finančních prostředků. Bydlení v Praze 2 pro pracovníky menších firem i větších společností může zajistit projekt Albertov Rental Apartments, který nabízí nájemní bydlení bez provize. Areál tvoří byty od velikosti 1+kk až po čtyřpokojové apartmány. Klíčoví zaměstnanci tak mohou dostat adekvátní nabídku ubytování, která bývá důležitým faktorem při rozhodování, zda budou pro firmu pracovat.

Nájemní bydlení je dostupné autem i MHD

Ke každému bytu v Albertov Rental Apartments je k dispozici parkovací místo. Kdo je zvyklý dopravovat se autem, má vše vyřešeno rovnou v areálu. Přímo před areálem pak stojí tramvajová zastávka linek číslo 7, 14, 18 a 24. Pouhé tři minuty tramvají trvá cesta k zastávce metra B Karlovo náměstí. V sousedství pak vede cyklotrasa A23.

Byty jsou plně vybaveny

Výhodné bydlení pro zaměstnance charakterizuje možnost rychlého nastěhování bez nutnosti pořizovat si další věci. Byty v Albertov Rental Apartments jsou kompletně zařízené – mají plně vybavený kuchyňský kout se všemi domácími spotřebiči, v bytě je pračka, sušička, smart televize se satelitními kanály, designový nábytek a dostatečné úložné prostory. Nechybí žehlicí prkno, fén a trezor. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení.

Všechny potřebné služby jsou v dosahu

Přímo v areálu Albertova nájemníci najdou restauraci Potrefená husa a supermarket Lidl. Jen několik minut jízdy tramvají je to pak do obchodních center Quadrio, Tesco a Nový Smíchov. V posledně jmenovaném jsou také kina, restaurace, fitness a specializované obchody. Kdo chce sportovat, může si zajít do zdejšího tenisového areálu, na plavecký stadion v Podolí nebo do parku Folimanka.