Potřebujete v Praze střechu nad hlavou na dobu několika týdnů nebo měsíců? Na pobyt v klasickém hotelu je to příliš dlouho. A pronajmout si na takovou dobu byt se může zdát zbytečně složité kvůli provizi, nutnosti řešit nábytek a vybavení a dalším nákladům. Nebo třeba ještě nevíte, jak dlouho budete dočasnou střechu nad hlavou potřebovat a nechcete se zavazovat a podepisovat dlouhodobou smlouvou? Řešením je dočasné bydlení bez realitky a dokonce i bez kauce.

Flexibilní bydlení se vám přizpůsobí

Možná zůstanete na jednom místě jen několik týdnů, možná rok, možná si pak bydlení v Praze prodloužíte na ještě delší období. Přesto můžete mít své zázemí stále na jedné adrese. Bydlení se přizpůsobí vám, a nikoliv vy jemu. Stačí najít vhodného partnera, který vám podobné výhody nabídne. Vyzkoušejte Albertov Rental Apartments. Slouží mladým lidem při studiích i zaměstnancům na stážích. Ale také Pražanům zvyklým na pohodlí a dobrý servis profesionálů, kteří zároveň nechtějí řešit starosti s vybavením bytu, jeho údržbou a oceňují veškeré služby na dosah. Ať už jste sami, žijete v páru nebo s celou rodinou, na této adrese, v apartmánovém komplexu pod Vyšehradem, najdete vše potřebné.

Výhody hotelu i vlastního bytu

Rezidenční areál Albertov v Praze 2 nabízí byty velikosti 1+kk až 4+kk. Všechny jsou kompletně zařízené a nadstandardně vybavené. V kuchyni najdete spotřebiče, které jste zvyklí používat. V celém bytě je nábytek vyrobený na míru, dostatek úložných prostor, moderní televize a vysokorychlostní internet. S údržbou a opravami si nemusíte dělat starosti, vše zařídí správci objektu. Ač je stanice MHD hned za branami areálu, samozřejmostí je místo pro váš vůz za ploty soukromého pozemku.

Stěhovat se můžete okamžitě

Areál s výhledem na historické centrum metropole vám vyjde vstříc, i pokud se potřebujete nastěhovat rychle. Stačí se domluvit a můžete si byt ihned převzít. Klienti tento přístup vítají například ve chvíli, kdy se pustí do rekonstrukce svého vlastního bydlení a zjistí, že bez dočasné střechy nad hlavou mimo staveniště to nepůjde. Existuje však spousta dalších životních situací, kdy plně vybavený apartmán připravený k okamžitému nastěhování zkrátka přijde vhod.

Změna? Není problém

Přijede za vámi na delší dobu vaše rodina? Nebo jste si našli partnera a původní apartmán je vám těsný? Adresu měnit nemusíte, Albertov Rental Apartments pro vás najde pohodlný byt ve stejném areálu. A opět bude platit, že to bude bydlení bez realitky a bez provize, které se jen rychle přizpůsobí vašim novým potřebám. Zůstanou vám všechny vyjmenované výhody, k nimž dále patří dobrá dopravní dostupnost, blízkost městské hromadné dopravy, restaurace i supermarket přímo v areálu a možnosti sportovního vyžití v okolních zařízeních i v přírodě.