Je lepší pořídit si levnější byt na okraji Prahy nebo razantně investovat do bydlení v centru města? Přemýšlíte, s kým se poradit, na koho se obrátit nebo kde sehnat dostatečné množství finančních prostředků? A víte, že takové volbě vůbec nemusíte čelit?

Dostatečná nabídka služeb

Vlastní bydlení v okrajových částech hlavního města je pochopitelně cenové dostupnější. Pokud ale pracujete v centru, musíte počítat s dojížděním, ať už vlastním autem, nebo městskou hromadnou dopravou. Nově vyrostlým čtvrtím také často chybí elementární občanská vybavenost. Jen obtížně v nich budete hledat dostatečnou nabídku praktických i zubních lékařů, ještě hůře se shánějí specializované ambulance. Nabídka obchodů bude ve srovnání s jinými částmi Prahy výrazně menší.

Centrum města láká k bydlení

Centrum města, například Praha 2, je proto výrazně lepší volbou. Historické jádro se svými památkami a kouzlem staleté metropole mají lidé na dosah ruky. Ke svému bydlení se pohodlně dopraví vlastním autem a poté už mohou na kratší vzdálenosti využívat rychlého a spolehlivého metra. Dosáhnout na vlastní bydlení v Praze 2 je ovšem mimořádně náročné. Přesto se vaše sny mohou splnit, a to bez nutnosti kupovat si nemovitost na úvěr a bez provize realitním kancelářím.

Řešením je pronájem

Byt v centru Prahy si můžete pronajmout. Pokud zvolíte projekt Albertov Rental Apartments, pronajmete si byt přímo od majitele bez realitky. Získáte kvalitní bydlení v centru města pod Vyšehradem, odpadnou vám starosti spojené s vlastnictvím nemovitosti a budete se moci naplno věnovat své profesi, rodině, škole nebo svým koníčkům. Zdejší areál je součástí městské čtvrti s bohatou nabídkou služeb, takže budete moci kdykoliv vyrazit na nákupy, ke kadeřnici či kosmetičce nebo třeba do čistírny. I pro ty nejmenší děti je v dosahu kvalitní mateřská škola, malí i velcí najdou dostatek příležitostí ke sportování.

Bydlení na krátko i dlouhodobě

Albertov Rental Apartments nabízí svým klientům byty od velikosti 1+kk až po 4+kk. Ať už tedy sháníte domov sami pro sebe, pro děti na studiích nebo pro celou rodinu, řešením pro vás může být pronájem bytu. Praha včetně centra města se tak stává dostupnou pro každého.