Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 32.75m2, Praha, F3.310

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 1 kk s terasou v žádané lokalitě    Praha 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Pohodlný, komfortní apartmán je pro Vás vybaven moderně a funkčně v každém ohledu. Poměrně velký obývací prostor je zařízen kvalitní dřevěnou podlahou s příjemným podlahovým topením, velkými okny, které vnáší do interiéru světlost a vzdušnost. Přímý vstup na terasu se zahradním nábytkem je láká k relaxaci. Pro větší dostatek místa je interiér vybaven kvalitní, jednoduše sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Možnost sledování televize z pohodlí postele je výhodou. Rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Plně vybavený kuchyňský kout je zařízen moderními spotřebiči, které běžně využíváte ke svým kulinářským dovednostem. Nechybí ani praktická myčka nádobí. Kuchyňská linka je velmi prakticky oddělena barovým pultem od obývací části.

  Prostorná koupelna je pro Váš komfort vybavena přímeným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se samostatnou sušičkou prádla.

  Malebný, slunný apartmán se nachází v 3. patře jedinečného, uzavřeného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v rezidenci Albertov Rental Apartments. Tato žádaná lokalita Prahy 2 je pár zastávek tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje se nachází přímo před rezidencí. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti vč. lékárny a vyhlášené restaurace jsou součástí areálu. Sportovní vyžití nedaleko – plavecký bazén Podolí s venkovním i vnitřním bazénem (50m), cyklostezka, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy. Rozlehlý park Folimanka v těsné blízkosti.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je komfortní bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.