Pronájem bytu 2+kk s balkonem, 57.6m2, Praha, F1.426

balkon

lednice

myčka na nádobí

nástěnný krb

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

vinotéka

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 2 kk s balkonem v žádané lokalitě Prahy 2

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments. Dostatek klidu, pohodlí a komfortu.

  Interiér apartmánu je pro Vás zařízen designovým nábytkem, pohodlnou sedací soupravou, kvalitním osvětlením, v obývacím pokoji dřevěnými podlahami s příjemným podlahovým topením. Velká okna interiér velmi prosvětlují a provzdušňují. Balkon se zahradním nábytkem láká k podvečernímu posezení s partnerem.

  Slunný apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, který je společným prostorem pro jídelnu, plně vybavený kuchyňský kout a relaxační část s televizí a satelitem se spoustou českých a zahraničních programů. Ložnice je místem určeným k odpočinku, proto je zařízena pohodlnou postelí s komfortními anatomickými matracemi, kvalitními zatemňovacími blackout závěsy a velkorysými šatními skříněmi.

  Rychlé wi-fi připojení k internetu pokrývá celý apartmán.

  Koupelna je zařízena příjemným podlahovým topením, pro Váš komfort a možnost výběru je vybavena pohodlnou vanou i praktickým sprchovým koutem. Pračka se sušičkou prádla je samozřejmosti.

  Velkou předností je samostatná toaleta.

  Malebný apartmán se nachází ve 4. patře jedinečné, uzavřené rezidence Albertov Rental Apartments, která sestává z šesti nájemních budov, v klidné a žádané lokalitě Prahy 2, vzdálené pouhých 8 minut tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje se nachází přímo před rezidencí. Součástí areálu je též vyhlášená restaurace, lékárna i nákupní možnosti. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Sportovní vyžití nedaleko, plavecký stadion Podolí, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy. Nedaleko památka Vyšehrad, botanická zahrada, netradiční letní vyžití Žluté lázně atd.

  Tento apartmán splní představy i nejnáročnějšího klienta o pohodlném a komfortním bydlení, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.