Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 52.3m2, Praha, F1.314

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk s terasou k pronájmu v žádané lokalitě Praha 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Interiér disponuje moderním a vysoce kvalitním vybavením. Kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením, příjemným osvětlením, pohodlnými křesly, zatemňovacími blackout závěsy, velkými okny, po celé šíři pokoje, které interiéru vdechují vzdušnost a naplňují jej světlem.

  Interiér tvoří otevřený prostor s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na příjemnou terasu s malebným výhledem na pražské panorama. Pro větší dostatek prostoru je jedna z postelí jednoduše sklopná. Pohodné, kvalitní postele jsou vybaveny komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky.

  Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů.

  Rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Koupelna je místem určeným k relaxaci, proto je vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Apartmán s malebným výhledem se nachází ve 3. patře jedinečné, uzavřené rezidence o šesti nájemních domech, vzdálená pár stanic tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka přímo před rezidencí. Nákupní možnosti, vyhlášená restaurace jsou součástí areálu. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se dostanete ke svému apartmánu. Sportovní vyžití nedaleko – plavecký stadion Podolí, cyklostezka, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy. Rozlehlý park Folimanka v těsné blízkosti.

  V rezidenci Albertov Rental Apartments se budete cítit skutečně jako doma, budete mít soukromí, klid a pohodu, kterou v hotelu postrádáte.