Pronájem bytu 3+kk s terasou, 68.4m2, Praha, E.528

Dostupný ihned
39 200 CZK / měsíc

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 3 kk s terasou v žádané lokalitě Prahy 2

Nadstandardní a do posledního detailu vyladěné bydlení již nemusíte hledat v hotelu. V rezidenci Albertov Rental Apartments se budete cítit skutečně jako doma, budete mít soukromí, klid a pohodu, kterou v hotelu postrádáte.

Prostorný apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, dvou ložnic, designové koupelny s pohodlnou vanou, samostatné toalety a prostorné terasy s malebným výhledem na pražské panorama.

Interiér obývacího pokoje je zařízen pohodlnou sedací soupravou, kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým topením, televizí se satelitem, jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem, který je zařízen moderními spotřebiči, které běžně využíváte ke svým kulinářským dovednostem. Slunná terasa se zahradním nábytkem přístupná z obývacího pokoje s malebným výhledem do upraveného areálu láká k příjemné relaxaci.

Ložnice je místo určené k odpočinku, proto jsou obě ložnice vybaveny pohodlnou postelí s komfortními anatomickými matracemi a zařízený kvalitními zatemňovacími blackout závěsy. Dostatek úložného prostoru v šatních skříních je samozřejmostí.

Rychlé WiFi připojení k internetu pokrývá celý apartmán.

Další předností apartmánu je samostatná toaleta. Koupelna je pro Vaši relaxaci vybavena příjemným podlahovým topením, pohodlnou vanou a pro Váš komfort sprchování vybavena praktickou vanovou zástěnou. Nezbytná pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí.

Slunný apartmán se nachází v 5. patře uzavřené rezidence, kterou tvoří šest nájemních domů. Nákupní možnosti vč. lékárny a vyhlášené restaurace jsou součástí areálu. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Velmi dobře dostupná lokalita, 8 minut tramvají do centra Prahy, zastávka přímo před rezidencí. Sportovní vyžití nedaleko – plavecký bazén Podolí, cyklostezka, inline i běžecká dráha podél řeky Vltavy. Rozlehlý park Folimanka v těsné blízkosti.

Apartmán uspokojí představy i nejnáročnějšího klienta o pohodlném a komfortním bydlení, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.