Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 43m2, Praha, D.442

Dostupný ihned
21 000 CZK / měsíc (cena nájmu včetně vybavení a služeb)

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Pronájem apartmánu v centru Prahy nemůže být snazší. Snadno, rychle a bez provize si lze pronajmout tento 1+kk apartmán v areálu Albertov Rental Apartments. Kompletně zařízený a vybavený apartmán spolu s nabízenými službami nemá konkurenci. Ihned po vstupu do apartmánu vás zajisté upoutají velké vestavné skříně a také samostatná komora, sloužící k uložení objemnějších věcí, kol atd. Kvalitní vybavení najdete také v koupelně, především pračka, sušička, podlahové topení nebo přímé osvětlení. Samostatná toaleta je taktéž velkou výhodou. Hlavní místnost apartmánu je účelně rozdělena barovým pultem na část kuchyňskou a obývací. Kuchyňský kout je vybaven všemi potřebnými spotřebiči, a to ve vestavěné podobě, které kromě funkčního hlediska plní i funkci estetickou.

Celý apartmán je laděn do příjemných barev, což oceníte např. při posezení v koženkové sedačce ať už u TV sestavy nebo s knihou v ruce. Kvalitní spánek vám zajistí ortopedická matrace a více prostoru docílíte využitím sklopné postele v tomto apartmánu.

Výborná dopravní dostupnost celé Prahy, podzemní parkovací stání či obchody přímo v areálu dělají z pronájmu apartmánu v Albertov Rental Apartments jedničku na trhu a předčí i ubytování v hotelu.