Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 33.2m2, Praha, D.433

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk s balkonempronájmu v Praze

  Bydlení v tomto upraveném a uzavřeném rezidenčním komplexu Albertov Rental Apartments splní veškeré představy náročného klienta o pohodlném a komfortním bydlení. Interiér apartmánu je zařízen designovým nábytkem, pohodlnou sedací soupravou, kvalitními dřevěnými podlahami podlahovým topením. Apartmán je velice světlý díky velkým oknům, které interiér velmi provzdušní. V letních měsících jistě rádi využijete příjemnou terasu s výhledem do areálu, díky částečnému zakrytí ji můžete využívat i v nepříznivém počasí.

  Interiér apartmánu je řešen velice funkčně v každém ohledu. Pro větší dostatek místa je vybaven sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Díky správnému nastavení postele, můžete televizi sledovat i z pohodlí postele. Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Pro usnadnění Vaší práce v kuchyni je vybavena moderními spotřebiči, které jistě rádi využijete ke svým kulinářským dovednostem. Sklo-keramická varná deska, digestoř, praktická myčka nádobí, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. Příjemný barový pult oddělující kuchyň od obývací části je skvělým doplňkem.

  Designová koupelna s příjemným podlahovým topením je pro Vás vybavena praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením, dostatkem poliček, toaletou a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Dostatek úložného prostoru vyřeší vestavné skříně umístěné prakticky v chodbě apartmánu.

  Další předností bydlení v Albertov Rental Apartments je možné garážové stání pod areálem, komfortně se výtahem dostanete až před Váš apartmán. Pro Vaše ušetření času a námahy si můžete sjednat možnost úklidu. Václavské náměstí vzdáleno pouze 8 minut tramvají, zastávka přímo před areálem Albertov Rental Apartments. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu.

  Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.