Pronájem bytu 1+kk, 32.5m2, Praha, D.103

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

vinotéka

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem apartmánu 1+kk D.103

  Kompletně zařízený apartmán – apartmán 1 kk se zahrádkou k pronájmu v Praze

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.

  Vkusně a moderně zařízený interiér apartmánu, kvalitní dřevěné podlahy s podlahovým topením, pohodlná sedací souprava, velké okno vnáší do apartmánu světlo a provzdušňuje jej. Možnost vstupu na přilehlou, zastřešenou terasu, výhodou je možnost využití v nepříznivém počasí. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na malebné zahrádce.

  Pro větší dostatek místa je apartmán vybaven praktickou, jednoduše sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Sledování televize se satelitem z pohodlí postele, výhodou. Rychlé wi-fi připojení – samozřejmostí. Ve společném prostoru obývacího pokoje je i plně vybavený kuchyňský kout, který je prakticky oddělen barovým pultem. Kuchyň je pro jednodušší práci v kuchyni zařízena moderními spotřebiči, které běžně využíváte, nechybí ani praktická myčka nádobí.

  Výhodou tohoto apartmánu je samostatná toaleta, komora a koupelnas příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí.

  Apartmán se nachází v uzavřené, upravené rezidenci, ve které se nachází šest nájemních domů v žádané lokalitě Prahy 2, vzdálené pár zastávek od centra Prahy, zastávka přímo před rezidencí. Možnost garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se komfortně dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu. Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments, daleko převyšuje nabídky hotelů.