Pronájem bytu 2+kk s balkonem, 74.5m2, Praha, C.424

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený, prostorný byt – apartmán 2 kk s balkonem k pronájmu v Praze, v Albertov Rental Apartments.

  Interiér apartmánu disponuje moderním a vysoce kvalitním vybavením, je velice světlý díky velkým oknům, které apartmán provzdušňují a naplňují jej světlem. Příjemné jsou i dvě terasy s malebným výhledem, přístupné z obývacího pokoje.

  Prostorný obývací pokoj je společným prostorem pro jídelnu a plně vybavený kuchyňský kout. Pohodlnou, rozkládací sedací soupravu můžete využít pro případné hosty, kteří jsou v této rezidenci vítáni. Dřevěné podlahy Merbau, s příjemným podlahovým topením dodávají apartmánu jistou dávku komfortu. Plně vybavený kuchyňský kout je zařízený moderními spotřebiči, které usnadní Vaši práci v kuchyni.

  Televize se satelitem a rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Ložnice, přístupná z obývacího pokoje, je zařízena příjemným kobercem, okna jsou zde vybavena kvalitními zatemňovacími blackout závěsy a postel je zařízena komfortními anatomickými matracemi. Dostatek úložného prostoru zajišťují šatní skříně. Výhodou je vstup z ložnice přímo do koupelny, s dvěma umyvadly s LED osvětlením, praktickým sprchovým koutem, pračkou a samostatnou sušičkou prádla. Pro Vaši relaxaci je i zde umístěno příjemné podlahové topení.

  Další předností apartmánu je samostatná toaleta.

  Prostorný, světlý apartmán se nachází ve 4. patře uzavřeného rezidenčního komplexu v Albertov Rental Apartments. Apartmán uspokojí představy nejnáročnějšího klienta o pohodlném a komfortním bydlení. Možnost garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se komfortně dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti a vyhlášená restaurace v areálu.