Dlouhodobý pronájem bytu Praha

Renata Adamcová, Sales ManagerNíže naleznete aktuální nabídku nadstandardně vybavených a plně zařízených bytů od 1kk až po 4kk. Naše byty se mohou pochlubit kompletním vybavením, vysoce kvalitním nábytkem na míru, LED osvětlením a celkově moderními pokoji.

Neváhejte kdykoli kontaktovat našeho Sales managera a přijďte se o výjimečnosti našich bytů přesvědčit osobně.

Byty Classic

Byty Premium

Byty k pronájmu Praha

Není lehké najít podobné místo v tak klidném prostředí, s kvalitními službami a výbornou dostupností do centra, jako je Albertov Rental Apartments. Naleznete u nás komfort hotelu s pohodlím domova, v nádherném prostředí a s kompletním servisem. Rezidenční komplex Albertov Rental Apartments je součástí Pražské památkové rezervace, proto je zdejší atmosféra tak příjemná a jedinečná.

Komplexní služby

Albertov Rental Apartments je rezidenční areál založený na souhře bezpečí, maximálního pohodlí a moderního stylu bydlení „all inclusive“. Po celou dobu vašeho pobytu je vám k dispozici nejen recepce, tým techniků a úklidový servis, ale i obchodní centrum s restaurací, supermarketem a podzemní parkovací stání.

Obchodní centrum

V našem obchodním centru naleznete kromě supermarketu LIDL a restaurace Potrefená husa i další obchody a služby. Pro vaše maximální pohodlí je obchodní centrum dostupné přímo z podzemních garáží, tzn. suchou nohou rovnou z vašeho apartmánu. V areálu Albertov Rental Apartments máte vše na dosah ruky.

Vinice Albertov

Pouze naši rezidenti mají unikátní možnost kdykoli si vychutnat jedinečnou atmosféru našeho viničního altánku a zažít ať už jen příjemné posezení se sklenkou vína, nebo kompletní servis z restaurace Potrefená husa.

To vše jen v Albertov Rental Apartments…