Boarding house

Boarding house je typ krátkodobého, ale i dlouhodobého ubytování. Pronájem bytu, apartmánu, je možný na několik dní až týdnů nebo dokonce měsíců.

K výhodám Boarding house patří to, že apartmány jsou pronajímány přímo od majitele, tedy bez provize. Veškerý servis, související s pronájmem bytu v Boarding house, zajišťuje přímý majitel. Boarding house naleznete například v Anglii, US, Kanadě nebo Austrálii.

Boarding house také poskytuje více pohodlí a soukromí než klasický hotel.

Více o Boarding house na Wikipedii

Představení Boarding house Albertov Rental Apartments

V Boarding house Albertov Rental Apartments naleznete veškeré služby, které k bydlení v centru Prahy potřebujete. Pronájem apartmánu v Boarding house Albertov Rental Apartments je komfortní a bez provize.

V Boarding house Albertov Rental Apartments je Vám k dispozici recepce, 24/7 Emergency service, úklidový servis a další služby, které Vám zpříjemní bydlení v centru Prahy, ať už si pronajmete byt dlouhodobě nebo krátkodobě.

Apartmány jsou zařízené kvalitním nábytkem na míru, důraz je kladen na dostatek úložných prostor. Veškeré spotřebiče jsou kvalitní a úsporné, v každém bytě je myčka, pračka a sušička. Ve vybraných apartmánech naleznete např. i saunu, lihový krb nebo vinotéku.

V našem Boarding house Albertov Rental Apartments naleznete také podzemní parkoviště a obchodní centrum, které zahrnuje restauraci, supermarket, optiku, zdravotnické potřeby, kuchyňské studio a bankomat.

Boarding house Albertov Rental Apartments se nachází v centru Prahy, v blízkosti historické památky Vyšehrad. Lokalita Prahy 2 Vám zajistí výbornou dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Albertov se nachází přímo před naším areálem Albertov Rental Apartments. Stanice metra Karlovo náměstí je vzdálena cca 10 min. chůze.

Pronájem apartmánu v Boarding house Albertov Rental Apartments Vám zaručí výjimečné pohodlí, bezpečí a servis.

Přijďte a přesvědčte se, že bydlení v Boarding house Albertov Rental Apartments v centru Prahy je unikátní a výjimečné.

Servis restaurace přímo do Vašeho apartmánu

Restaurace Potrefená husa se nachází přímo v areálu Albertov Rental Apartments a je součástí obchodního centra. Výjimečnou kuchyni českých i zahraničních pokrmů si můžete vychutnat přímo doma. Vyberte si z menu restaurace (www.phalbertov.cz) a objednejte si telefonicky, na co máte chuť. Donášková služba přímo do Vašeho apartmánu je zcela zdarma.

V létě jistě oceníte příjemné posezení na terase restaurace, kde je pro Vás připravováno pravidelné grilování.