Areál a služby

Recepce

V budově F2 najdete recepci, která Vám pomůže vyřešit veškeré otázky spojené s užíváním vašeho apartmánu. Získáte zde také informace ohledně kulturního a sportovního vyžití v Praze, taxi-služeb aj. Ochotně pro Vás zajistíme i nadstandardní služby.

Parkování pro více než 300 automobilů

Bydlení v centru města neznamená automaticky potíže s hledáním místa k parkování. Ze svého apartmánu v Albertov Rental Apartments se výtahem pohodlně dostanete až do dvoupatrových podzemních garáží s celkovou kapacitou více než 300 parkovacích míst. Přístup do garáží střeží sofistikovaný kartový systém a bezpečnostní kamery. Podzemní parkoviště je k dispozici všem dlouhodobým nájemníkům a krátkodobě ubytovaným hostům, část míst je vyhrazena pro zákazníky supermarketu a restaurace.

Obchodní centrum

Další služby vám poskytne obchodní centrum, které je součástí areálu Albertov Rental Apartments a tvoří z části jeho přirozenou hranici. V centru najdete stylovou restauraci, supermarket, lékárnu či optiku. Detailní informace o službách obchodního centra najdete v příslušné sekci.

Nabízíme Vám zkrátka samé výhody – pronájem bytu Praha bez realitky a bez provize, přímo od majitele, a k tomu pohodlí hotelu a nadstandardní služby špičkové kvality.