Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 39.85m2, Praha, F3.418A

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený apartmán 1 kk s balkonem k pronájmu v žádané lokalitě Prahy 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Interiér apartmánu je zařízen moderně, vkusně a funkčně v každém ohledu. Kvalitní dřevěné podlahy s příjemným podlahovým topením dodávají jistou dávku komfortu. Velká okna, po celé šíři apartmánu naplňují interiér světlem a velmi ho provzdušňují.

  Poměrně velký obývací pokoj je společným prostorem pro kvalitní, plně vybavenou kuchyňskou linku, která je zařízena moderními spotřebiči, které běžně využíváte vč. praktické myčky nádobí. Barový pult velmi prakticky odděluje kuchyňskou část od relaxační části s pohodlnou sedací soupravou, televizí se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Pro větší dostatek prostoru je interiér vybaven praktickou, pohodlnou, jednoduše sklopnou postelí s kvalitními anatomickými matracemi.

  Terasa se zahradním nábytkem, láká k příjemnému posezení s partnerem. Díky částečnému zastřešení ji můžete využívat i v nepříznivém počasí.

  Dostatek úložného prostoru naleznete ve velkorysých vestavných skříních umístěných v chodbě apartmánu.

  Koupelna je pro Vaši relaxaci vybavena příjemným podlahovým topením, prostorným sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením i nezbytnou pračkou se samostatnou sušičkou prádla.

  Další předností apartmánu je praktická, prostorná komora.

  Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Malebný apartmán se nachází ve 4. patře jedinečného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje se komfortně nachází přímo před areálem. Nákupní možnosti vč. lékárny a vyhlášené restaurace jsou součástí areálu. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod areálem.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.