Pronájem bytu 1+kk s terasou, 46.52m2, Praha, F2.726

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk  s terasou k pronájmu v Praze

  Aby se Vám pohodlně bydlelo, je interiér apartmánu zařízen designovým nábytkem, kvalitní dřevěnou podlahou s příjemným podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou, velkým francouzským oknem, které apartmán provzdušní a naplňuje jej světlem. Klimatizace je samozřejmostí. Zatemňovací blackout závěsy výhodou.

  Obývací pokoj se společným prostorem pro jídelnu, kuchyňský kout i relaxační část. Plně vybavený kuchyňský kout je zařízen moderními kvalitními spotřebiči, které napomohou k Vašim kulinářským dovednostem. Pro Váš komfortní spánek je pohodlná postel vybavena kvalitními anatomickými matracemi. Televizi se satelitem můžete sledovat i z pohodlí postele. Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmé.

  Terasa se zahradním nábytkem a malebným výhledem ze sedmého parta je příjemným doplňkem hlavně v letních měsících.

  Předností apartmánu je prostorná, neocenitelná komora.

  Koupelna je pro Váš komfort zařízena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením, pračkou se sušičkou prádla.

  Prostorný, světlý apartmán se nachází v 7. patře budovy uzavřeného, jedinečného komplexu nájemních budov Albertov Rental Apartments, v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek od centra Prahy. Nákupní možnosti, lékárna, vyhlášená restaurace v areálu. Možnost komfortního garážového stání přímo pod areálem, pohodlně se výtahem dostanete přímo před Váš apartmán. Rozsáhlý park Folimanka s dětským hřištěm, sportovní vyžití nedaleko (cyklostezka, inline dráha, běžecká dráha podél řeky Vltavy).

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v Albertov Rental Apartments.