Pronájem bytu 2+kk s balkonem, 68.3m2, Praha, F2.621

balkon

lednice

myčka na nádobí

nástěnný krb

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 2 kk s prostornou terasou k pronájmu v žádané lokalitě Prahy 2

  V rezidenci Albertov Rental Apartments se budete cítit skutečně jako doma, budete mít soukromí, klid a pohodu, kterou v hotelu postrádáte.

  Slunný apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, který je společným prostorem pro plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu a relaxační část s pohodlnou sedací soupravou, televizí se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Praktický barový pult velmi příjemně od sebe odděluje kuchyňskou část od obývací. Pro možnost návštěv a většího prostru je tato část vybavena praktickou jednoduše sklopnou postelí. Návštěvy jsou v této rezidenci srdečně vítáni.

  Ložnice je místem určeným k odpočinku, proto je zařízena pohodlnou postelí s komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Dostatek úložného prostoru v šatních skříních je výhodou.

  Prostorná terasa s malebným výhledem na vyšehradské panorama je velmi příjemně přístupná z obývacího pokoje i z ložnice. Posezení vybízející k podvečernímu posezení s rodinou nebo přáteli.

  Rychlé wi-fi připojení k internetu pokrývá celý apartmán.

  Jednou z předností apartmánu je samostatná toaleta, designová koupelna vybavená příjemným podlahovým topením, prostorným sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Příjemným doplňkem apartmánu je prostorná komora.

  Krásný apartmán s terasou se nachází v 6. patře rezidenčního komplexu šesti nájemních budov, v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek do centra Prahy, zastávka tramvaje se nachází přímo před rezidencí. Nákupní možnosti a vyhlášená restaurace jsou velmi příjemně součástí areálu. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je komfortní bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.