Pronájem bytu 1+kk s terasou, 52.3m2, Praha, F2.102

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk se zahrádkoupronájmu v Praze

  Apartmán se nachází v žádané lokalitě Prahy 2, v klidné části pod Vyšehradem v Albertov Rental Apartmentsexkluzivním areálu apartmánů k pronájmu pro náročné klienty. Možnost garážového stání přímo pod areálem, komfortně se výtahem dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti, vyhlášená restaurace v areálu.

  Apartmán sestává z velkého prostoru obývacího pokoje, který je společným prostorem pro ložnici, jídelnu a plně vybavenou kuchyňskou linku, zařízenou moderními spotřebiči. Interiér apartmánu disponuje moderním a vysoce kvalitním vybavením, kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou, zatemňovacími blackout závěsy, které jistě rádi využijete nejen v letních měsících. Velká okna celý apartmán velice prosvětlují. Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Předností apartmánu je malebná zahrádka se zahradním nábytkem a zastřešená terasa, kterou můžete využívat v nepříznivém počasí.

  Prostorná koupelna s příjemným podlahovým topením je vybavena praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Dostatek úložného prostoru zajišťují vestavné skříně v chodbě.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.