Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 39.6m2, Praha, F1.637

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného apartmánu 1 kk s terasou v Praze v rezidenci Albertov Rental Apartments

  Dejte sbohem hotelu a pojďte bydlet k nám. Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Krásný, světlý apartmán se nachází v 6. patře. Aby se Vám pohodlně bydlelo, je apartmán vybaven designovým nábytkem, pohodlnými křesly určenými k relaxaci a pro Váš komfort je zařízen kvalitní dřevenou podlahou s příjemným podlahovým topením. Velké, francouzské okno po celé šíři pokoje vnáší do apartmánu vzdušnost a světlost. Zatemňovací blackout závěsy Vás jistě potěší a využijete je nejen v letních měsících. Možnost sledování televize se satelitem z pohodlí postele výhodou. Rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Plně vybavený kuchyňský kout je zařízen moderními spotřebiči, které Vám pomohou při Vašich kulinářských dovednostech, nechybí ani praktická myčka nádobí.

  Terasa se zahradním nábytkem láká k příjemné relaxaci. Díky zastřešení ji můžete využívat i v nepříznivém počasí.

  Pro Váš komfort je designová koupelna vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením, samozřejmostí je pračka se sušičkou prádla.

  Velkou předností apartmánu je prostorná, neocenitelná komora.

  Rezidence Albertov Rental Apartments se nachází v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka přímo před rezidencí. Možnost komfortního garážového stání v podzemních garážích, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v rezidenci Albertov Rental Apartments.