Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 36m2, Praha, F1.528A

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného apartmánu 1 kk s terasou v žádané lokalitě Praha 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Apartmán ve vysokém standardu provedení, pro klienta, kterému záleží na pohodlném bydlení a moderním životním stylu. Apartmán se nachází v krásné, uzavřené rezidenci, která sestává z šesti nájemních budov v žádané, přesto klidné lokalitě Prahy 2. Naleznete zde potřebný pocit tepla domova, který je při delším pobytu důležitý.

  Interiér apartmánu je zařízen moderním nábytkem, pohodlnými křesly, kvalitní postelí s komfortními anatomickými matracemi, plně vybavenou kuchyňskou linkou, která je zařízena moderními spotřebiči, které běžně využíváte vč. praktické myčky nádobí. Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí. Jistou dávku komfortu doplňuje kvalitní dřevěná podlaha s příjemným podlahovým topením a velká okna, po celé šíři apartmánu, která apartmán příjemně provzdušňují a prosvětlují. Terasa s malebným výhledem z pátého patra do upraveného areálu láká k podvečernímu posezení s partnerem.

  Koupelna je místem určeným k relaxaci, proto je pro Vás vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým, prostorným sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením i nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Dostatek úložného prostoru zajistí vestavné skříně v chodbě a praktická, neocenitelná komora.

  Součástí jedinečné rezidence Albertov Rental Apartments je vyhlášená restaurace, lékárna i běžné nákupní možnosti. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments, pohodlí, komfort, soukromí.