Pronájem bytu 1+kk, 50.65m2, Praha, F1.527

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného apartmánu 1 kk v žádané lokalitě Praha 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, který je společným prostorem pro jídelnu, plně vybavený kuchyňský kout, který je zařízen moderními spotřebiči, které běžně využíváte ke svým kulinářským dovednostem. Relaxační část obývacího pokoje je zařízena pohodlnou rozkládací sedací soupravou, kterou můžete využít pro případné hosty, kteří jsou srdečně vítáni. Pro zábavu poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Pro Váš komfortní spánek je apartmán vybaven kvalitní, pohodlnou postelí s anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky.  Dřevěné podlahy s příjemným podlahovým topením dodávají apartmánu jistou dávku komfortu. Velká okna po obvodu apartmánu interiér velmi prosvětlují a provzdušňují. Praktická komora, přístupná z obývacího pokoje slouží jako další možný úložný prostor, je zde též umístěna praktická, samostatná sušička prádla.

  Koupelna je pro Vaše pohodlí a relaxaci vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením, toaletou a nezbytnou pračkou.

  Rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Apartmán se nachází v 5. patře jedinečné, uzavřené rezidence, plné zeleně, Albertov Rental Apartments, v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace jsou součástí malebného areálu. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu.

  Nadstandardní, do posledního detailu vyladěné bydlení již nemusíte hledat v hotelu. Budete se zde cítit jako doma, budete mít soukromí, klid a pohodu, kterou v hotelu postrádáte.