Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 41.3m2, Praha, F1.318

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Možnost pronájmu kompletně zařízeného apartmánu 1 kk s terasou ve 3. patře rezidence Albertov Rental Apartments v žádané lokalitě Prahy 2.

  Interiér disponuje moderním a vysoce kvalitním vybavením, je brán zřetel na funkčnost.  Bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments daleko převyšuje nabídky hotelů. Budete se zde cítit skutečně jako doma.

  Aby se Vám pohodlně bydlelo, je apartmán zařízen kvalitními dřevěnými podlahami s příjemným podlahovým topením, pohodlnými křesly, kvalitní postelí s komfortními anatomickými matracemi. Velká okna, po celé šíři apartmánu vnáší do interiéru vzdušnost a světlost. Pro Váš komfort jsou okna vybavena kvalitními, blackout zatemňovacími závěsy. Poměrně velký prostor je společným prostorem pro plně vybavený kuchyňský kout, který zařízen moderními spotřebiči, které běžně využíváte ke svým kulinářským dovednostem, vč. praktické myčky nádobí.

  Pro zábavu a relaxaci Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Terasa s malebným výhledem do upraveného areálu láká k příjemnému posezení s partnerem. Díky částečnému zakrytí ji můžete využívat i v nepříznivém počasí.

  Koupelna je místem určeným k relaxaci, proto je pro Váš komfort vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením, pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí.

  Dostatek úložného prostoru zajistí praktická, neocenitelná komora.

  Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments. Rezidence o šesti nájemních domech, vzdálená pár zastávek tramvají od centra a hlavních pražských historických památek. Přestože je rezidence v klidné části Prahy, je součástí rezidence vyhlášená restaurace, nákupní možnosti i lékárna. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se pak dostanete výtahem ke svému apartmánu. Sportovní vyžití nedaleko – plavecký stadion Podolí, cyklostezka, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy. Rozlehlý park Folimanka s dětským hřištěm je v těsné blízkosti.