Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 37.47m2, Praha, F1.316A

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 1 kk s terasou v žádané lokalitě Prahy 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Apartmán splní veškeré představy náročného klienta o pohodlném a komfortním bydlení. Naším cílem je vytvořit rezidenci s maximálním pohodlím klienta s pocitem tepla domova.

  Interiér apartmánu je pro Vás vybaven designovým nábytkem, pohodlnými křesly, kvalitním osvětlením a v nejdůležitější řadě pohodlnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů je šikovně umístěna proti pohodlné posteli. Kvalitní dřevěné podlahy s příjemným podlahovým topením dodávají jistou dávku komfortu. Velká okna interiér velmi prosvětlují a provzdušňují. Terasa se zahradním nábytkem láká k příjemné relaxaci.

  Plně vybavený kuchyňský kout je zařízený moderními spotřebiči, které běžně využíváte ke svým kulinářským dovednostem, vč. praktické myčky nádobí.

  Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Koupelna je místem určeným k relaxaci, proto je pro Vaše pohodlí vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením i nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Dostatek úložného prostoru zajišťují velkorysé vestavné skříně v chodbě a velmi praktická, neocenitelná komora.

  Apartmán se nachází ve 3. patře jedinečné, uzavřené rezidence Albertov Rental Apartments, která sestává z šesti nájemních budov. Lokalita vzdálená pár zastávek tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje se nachází přímo před areálem. Pokud vlastníte vozidlo, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti, vč. lékárny a vyhlášené restaurace jsou součástí areálu.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.