Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 36.1m2, Praha, F1.314A

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného apartmánu 1 kk s balkonem v žádané lokalitě Prahy 2 v jedinečné rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Malebný apartmán pro jednu až dvě osoby je zařízen velmi vkusně, moderně a funkčně v každém ohledu. Interiér je vybaven kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením, pohodlnými křesly, kvalitní, plně vybavenou kuchyňskou linkou, zařízenou moderními spotřebiči: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, praktickou myčkou nádobí a lednicí se samostatným mrazákem. Jídelní stůl je velmi prakticky umístěn v těsné blízkosti kuchyňské linky.

  Postel je místem určeným k odpočinku, proto je pro Váš komfortní spánek vybavena kvalitní anatomickou matrací. Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Balkon s malebným výhledem láká k příjemnému posezení s partnerem.

  Pro příjemnou relaxaci v koupelně je vybavena příjemným podlahovým topením, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a v neposlední řadě důležitou pračkou se sušičkou prádla.

  Dalším příjemným doplňkem apartmánu je neocenitelná komora, jako další možnost dalšího úložného prostoru.

  Nadstandardní a do posledního detailu promyšlené bydlení již nemusíte hledat v hotelu. Budete se zde cítit skutečně jako doma, budete mít soukromí, klid a pohodu, kterou v hotelu postrádáte, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Apartmán se nachází ve 3. patře jedinečného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov Albertov Rental Apartments. V lokalitě vzdálené pár minut od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje se nachází přímo před rezidencí. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodně dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti vč. lékárny i vyhlášená restaurace jsou součástí areálu.