Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 41.2m2, Praha, F1.211

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený apartmán 1 kk s terasou k pronájmu v Praze v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Komfortní apartmán je pro Vás zařízen moderně a funkčně v každém ohledu. Nachází se ve 2. patře rezidenčního komplexu šesti nájemních budov.

  Kvalitní dřevěné podlahy s příjemným podlahovým topením, pohodlná křesla, kuchyňský kout plně vybavený kvalitními a moderními spotřebiči, pohodlná postel s komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. To vše zajistí pocit komfortního, pohodlného domova.

  Dominantní velká okna interiér apartmánu velice prosvětlují a provzdušňují. Malebný výhled do areálu, přímý vstup na terasu se zahradním nábytkem jistě rádi využijete nejen v letních měsících. Díky zastřešení jej můžete využívat i v nepříznivém počasí. Zatemňovací blackout závěsy výhodou.

  Velkou předostí apartmánu je prostorná, neocenitelná komora.

  Koupelna je vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením. V apartmánu nechybí ani nezbytná pračka se samostatnou sušičkou prádla.

  Možnosti komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se výtahem dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti, lékárna, vyhlášená restaurace přímo v areálu. Sportovní vyžití – nedaleko cyklostezka, inline a běžecká dráha podél řeky Vltavy. Rozsáhlý park Folimanka s velkým dětským hřištěm v těsné blízkosti.

  Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.