Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 37.1m2, Praha, F1.209A

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu 1 kk s terasou v žádané lokalitě Prahy 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments

  Nadstandardní, pohodlné a moderní bydlení v oblíbené a dobře dostupné lokalitě. Pohoda a klid, který v hotelu postrádáte.

  Moderní apartmán se nachází ve 2. patře uzavřené rezidence šesti nájemních domů, který na Vás vdechne potřebný pocit tepla domova. Velká okna po celé šíři pokoje interiér krásně prosvětlují a provzdušňují. Dřevěná podlaha s podlahovým topením dodává jistou dávku komfortu.

  Interiér je vybaven pohodlnými křesly určenými pro Vaši relaxaci, kvalitní postelí s komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Pro zábavu poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Plně vybavený kuchyňský kout je zařízený moderními spotřebiči, které denně využíváte, vč. praktické myčky nádobí. Nechybí ani praktický jídelní stůl, umístěný v těsné blízkosti kuchyňského koutu.

  Terasa se zahradním nábytkem láká k podvečernímu posezení s partnerem.

  Koupelna je místem určeným k relaxaci, proto je zařízena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Jednou z předností apartmánu je praktická komora. Dostatek úložného prostoru pokrývají vestavné skříně umístěné po celé délce chodby.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v malebné rezidenci, plné zeleně Albertov Rental Apartments. Lokalita vzdálená pár zastávek tramvají od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka přímo před rezidencí. Nákupní možnosti a vyhlášená restaurace jsou součástí areálu. Možnost komfortního garážového stání přímo pod areálem, pohodlně se dostanete ke svému apartmánu. Sportovní vyžití nedaleko – plavecký stadion Podolí, cyklostezka, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy.