Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 51.7m2, Praha, F1.207

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1kk s terasou k pronájmu v žádané lokalitě     Praha 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Interiér apartmánu disponuje moderním a vysoce kvalitním vybavením. Dřevěnou podlahou s podlahovým topením, pohodlnými křesly, televizí se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů.  Velké okno po celé šíři apartmánu vnáší do interiéru světlost a vzdušnost. Apartmán disponuje 4 lůžky, z toho dvě jsou pro větší dostatek místa umístěné v praktické jednoduše sklopné posteli. Pro Váš komfortní spánek jsou vybaveny kvalitními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Zatemňovací blackout závěsy jsou příjemným doplňkem.

  Ve společném prostoru obývacího pokoje je též umístěn plně vybavený kuchyňský kout, který je vybaven moderními a kvalitními spotřebiči včetně praktické myčky nádobí.

  Rychlé WiFi připojení k internetu pokrývá celý apartmán.

  Přímý vstup na terasu se zahradním nábytkem a malebným výhledem je příjemným doplňkem. Díky částečnému zakrytí jej můžete pohodlně využívat i v nepříznivém počasí.

  Pro Vaši relaxaci v koupelně je vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

  Slunný apartmán se nachází ve 2. patře jedinečného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek tramvají od centra Prahy, zastávka tramvaje se nachází přímo před rezidencí. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, pohodlně se pak výtahem dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti vč. lékárny a vyhlášené restaurace jsou přímo v areálu. Sportovní vyžití nedaleko – velký bazén (Podolí), cyklostezka, běžecká i inline dráha podél řeky Vltavy.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v krásné, upravené rezidenci Albertov Rental Apartments.