Pronájem bytu 1+kk, 50.6m2, Praha, F1.206

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Světlý, kompletně zařízený byt – apartmán 1kk k pronájmu v Praze

  Tento apartmán se nachází v uzavřené, upravené rezidenci Albertov Rental Apartments, v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek od centra a hlavních pražských památek. Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v areálu Albertov Rental Apartments.

  Světlý apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, který je společným prostorem jídelny, plně vybaveného kuchyňského koutu, relaxační části s designovým nábytkem, pohodlnou sedací soupravou, televizí se satelitem a pohodlné postele s komfortními anatomickými matracemi. Praktická komora přístupná z obývacího pokoje je výhodou. Koupelna je pro Váš komfort vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením. Pračka a samostatná sušička prádla jsou samozřejmostí.

  Kvalitní dřevěné podlahy Merbau s přijemným podlahovým topením dodávají apartmánu jistou dávku komfortu. Velká okna vnášejí do apartmánu vzdušnost a světlost, pro případné zatemnění můžete využívat praktické rolety nebo kvalitní zatemňovací blackout závěsy.

  Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Apartmán se nachází v 1. Patře budovy jedinečného areálu šesti nájemních budov v klidné části pod Vyšehradem. Nákupní možnosti a vyhlášená rezidence přímo v areálu. Možnost komfortního parkovacího stání v podzemních garážích, výtahem se jednoduše dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Zažijte pocit domova s pohodlím domova. To je bydlení v Albertov Rental Apartments.