Pronájem bytu 1+kk s terasou, 38.8m2, Praha, F1.103A

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk se zahrádkou k pronájmu v Praze

  Apartmán je zařízen designovým nábytkem, pohodlnými křesly, kvalitní kuchyňskou linkou, dřevěnou podlahou Merbau s podlahovým topením, televizí se satelitem, rychlé WiFi je samozřejmostí. Velké okno apartmán provzdušňuje a prosvětluje jej.

  Apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, který je společným prostorem pro jídelnu i plně vybavený kuchyňský kout, který je prakticky oddělen barovým pultem od okolního prostoru. Pro větší dostatek místa je interiér apartmánu vybaven praktickou sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Přímý vstup na zastřešenou terasu a prostornou zahrádku láká k příjemné relaxaci.

  Koupelna s příjemným podlahovým topením je zařízena praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením, toaletou a pračkou se sušičkou prádla.

  Výhodou je prostorná komora, která zajistí dostatek úložného prostoru stejně jako vestavné skříně v chodbě.

  Apartmán se zahrádkou se nachází v jedinečném uzavřeném komplexu šesti nájemních apartmánů v žádané lokalitě Prahy 2. Pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek, zastávka přímo před rezidencí. Nákupní možnosti a vyhlášená restaurace v areálu. Možnost komfortního garážového stání pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete přímo k Vašemu apartmánu.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.