Pronájem bytu 1+kk s terasou, 35.95m2, Praha, F1.101A

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk se zahrádkou pronájmu v Praze

  Bydlení v rezidenčním komplexu Albertov Rental Apartments daleko převyšuje nabídky hotelů.

  Možnost garážového stání pod areálem, výtahem se komfortně dostanete před Váš apartmán, možnost sjednání úklidu. Nákupní možnosti, vyhlášená restaurace v areálu. Nedaleké centrum Prahy v dosahu 8 minut tramvají, zastávka přímo před areálem.

  Aby se Vám příjemně bydlelo, je interiér apartmánu zařízen designovým nábytkem, dřevěnou podlahou s komfortním podlahovým topením, kvalitní, plně vybavenou kuchyňskou linku s moderními spotřebiči, které usnadní Vaši práci v kuchyni. Barový pult, který částečně odděluje kuchyňský kout od obývacího pokoje je výhodou. Předností je možné sklopení postele, díky kterému získáváte více prostoru pro denní pohyb v apartmánu. Pro Váš kvalitní spánek je postel vybavena komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky.

  Velké okno, přes celou šíři pokoje, vnáší do apartmánu vzdušnost a naplňuje jej světlem. Příjemné chvíle teplých letních dní můžete trávit na své zahrádce, kde je Vám k dispozici takézahradní nábytek. Zatemňovací blackout závěsy jistě rádi využijete nejen v letních měsících.

  Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů, rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Jistou dávkou komfortu je příjemné podlahové topení v koupelně, která je vybavena praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením, samozřejmostí je pračka se sušičkou prádla.

  Apartmán se nachází v přízemí uzavřeného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v klidné části Prahy pod Vyšehradem, přesto nedaleko centra. Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu. Komfort, pohodlí, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.